ZÁRÓVIZSGA BEOSZTÁS - Gépészeti fejlesztő szakirány

Aktuális beosztás
(Frissítve: 2021. január 2. 18:40)

A záróvizsga MS Teams platformon, online történik majd. A vizsga menetéről e-mailben értesítést küldünk. Az alábbi táblázatban megjelölt kezdési idő a szakdolgozat védésre vonatkozik, a felkészülés az előtt legalább 45 perccel kezdődik.
A vizsgához használt számítógépen legyen kamera és mikrofon - ezek elengedhetetlenül szükségesek a vizsgázáshoz.

1. csoport: 2021. január 4. (hétfő) 12:00 óra
Elnök: Dr. Katona Tamás

  Óra Név Differenciál- egyenletek Differenciál- geometria Gépek dinamikája Alkalmazott termodinamika Numerikus áramlástan Szilárdsági méretezés
1. 12:05 - 12:50 Bakonyi Dávid x x   x
2. 12:55 - 13:40 Pintér András x   x x
3. 13:45 - 14:30 Major Dániel x x   x
4. 14:35 - 15:20 Balázs Patrik x x     x
5. 15:25 - 16:10 Békési Balázs János x x     x
6. 16:15 - 17:00 Németh Olivér x x     x

Eredményhirdetés :   17:15 óra

2. csoport: 2021. január 5. (kedd) 8:30 óra MM I. em. 29.
Elnök: Remsei László

  Óra Név Differenciál- egyenletek Differenciál- geometria Gépek dinamikája Alkalmazott termodinamika Áramlások num. modellezése Szilárdsági méretezés
1. 08:35 - 09:20 Blau Sándor   x x     x
2. 09:25 - 10:10 Dala Milán   x x     x
3. 10:15 - 11:00 Dobai Tamás   x x     x
4. 11:05 - 11:50 Hegedűs Mátyás Árpád   x x     x
5. 11:55 - 12:40 Juhoss-Kiss Álmos   x x     x

Eredményhirdetés :   12:55 óra

3. csoport: 2021. január 5. (kedd) 14:00 óra
Elnök: Remsei László

  Óra Név Differenciál- egyenletek Differenciál- geometria Gépek dinamikája Alkalmazott termodinamika Áramlások num. modellezése Szilárdsági méretezés
1. 14:05 - 14:50 Kovács Gergely   x x     x
2. 14:55 - 15:40 Martinovich Kristóf   x x     x
3. 15:45 - 16:30 Mészáros Gergely Péter   x x     x
4. 16:35 - 17:20 Németh Gergely   x x     x
5. 17:25 - 18:10 Bartalos Róbert   x x     x

Eredményhirdetés :   18:25 óra

4. csoport: 2021. január 6. (szerda) 8:30 óra
Elnök: Nadj István

  Óra Név Differenciál- egyenletek Differenciál- geometria Gépek dinamikája Alkalmazott termodinamika Áramlások num. modellezése Szilárdsági méretezés
1. 08:35 - 09:20 Pál Tímea   x x     x
2. 09:25 - 10:10 Radványi Ákos László   x x     x
3. 10:15 - 11:00 Sárdi Ferenc   x x     x
4. 11:05 - 11:50 Sirák Márton   x x     x
5. 11:55 - 12:40 Szabó Dániel   x x     x

Eredményhirdetés :   12:50 óra

5. csoport: 2021. január 6. (szerda) 14:00 óra
Elnök: Nadj István

  Óra Név Differenciál- egyenletek Differenciál- geometria Gépek dinamikája Alkalmazott termodinamika Áramlások num. modellezése Szilárdsági méretezés
1. 14:05 - 14:50 Szabó Bendegúz Vilmos   x x     x
2. 14:55 - 15:40 Tóth Gergely   x x     x
3. 15:45 - 16:30 Szabó Márton   x x     x
4. 16:35 - 17:20 Maricza Péter   x x     x
5. 17:25 - 18:10 Kiss Hunor   x x     x

Eredményhirdetés: 18:20 óra


Észrevételeket a záróvizsga felelősnek lehet elküldeni.